سوالات متداول

1آیا قیمت های محصولات در ستیا به روز است؟
تمامی قیمت های درج شده در فروشگاه اینترنتی ستیا به طور روزانه بررسی و به روز رسانی می شوند. لذا نیاز نیست نگران تغییرات قیمت ارز باشید.
2ضمانت اصالت کالا در ستیا به چه معناست؟
تمامی محصولات درج شده در این فروشگاه دارای ضمانت اصالت کالا می باشند. این موضوع به این معنی است که در بسته ارسالی برای شما برگه ضمانت کالا موجود بوده و در صورت هر گونه مغایرت در کالای ارسالی، کالا بدون هیچ نگرانی ای برگردانده خواهد شد.
3ارسال رایگان برای کدام کالا ها و مناطق است؟
در صورتی که سبد خرید نهایی شما بالای 300 هزار تومان باشد، ارسال آن برای سراسر ایران رایگان خواهد بود. بدیهی است هزینه های بسته بندی پستی نیز بر عهده فروشگاه ستیا می باشد. البته شما می توانید در شهر تهران ارسال با پیک به صورت پس کرایه داشته باشید.
4ضمانت بازگشت وجه 30 روزه به چه معناست؟
برای اطلاع دقیق از شرایط به صفحه رویه های بازگشت کالا مراجعه کنید.
5چطور می توانم مشاوره رایگان خرید بگیرم؟
بهترین راه دریافت مشاوره خرید، ارتباط با واتساپ فروشگاه اینترنتی ستیا به شماره 09999797100 می باشد. مشاورین ما در واتساپ شما را راهنمایی می کنند.
6امکان تست در منزل چیست؟
فروشگاه اینترنتی ستیا این امکان را برای مشتریان تهرانی قرار داده است تا شما بتوانید تا 18 مدل فریم مختلف طبی یا آفتابی را انتخاب کرده و در محل تست کنید. جهت اطلاعات بیشتر از این قابلیت به صفحه امکان تست در منزل مراجعه کنید.
7آیا امکان خرید اقساطی وجود دارد؟
در حال حاضر این امکان فقط برای اعضای باشگاه مشتریان طلایی وجود دارد.
8آیا امکان پیش سفارش کالا های ناموجود وجود دارد؟
موحودی کالا ها با توجه به موجودی انبار ستیا تعریف می شود. اما ممکن است کالایی به تازگی آماده شده باشد اما در سایت ثبت نشده باشد (فرآیند آن تا دو روز زمان می برد) در این شرایط شما می توانید از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید تا موجودی کالا مجدد برای شما بررسی شود.
9آیا می توانم سفارش خود را در محل پرداخت کنم؟
با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای قطع زنجیره رشد آن، این امکان در حال حاضر وجود ندارد.
10کد تخفیف چیست؟
کد تخفیف، کدی است که به واسطه آن درصدی از مبلغ خرید شما کسر می شود.
11از کجا می توانم کد تخفیف به دست آورم؟
کد تخفیف اولین خرید برابر با welcome10 می باشد. اما اگر این اولین خرید شما نیست، میتوانید با دنبال کردن ستیا در اینستاگرام، از آخرین تخفیف ها و جشنواره ها مطلع شوید. آدرس اینستاگرام: @setya.eyewear